ZJAZD RODZIN 2015

 4 września 2015r. to dla naszych Mieszkańców oraz pracowników bardzo ważny dzień bowiem właśnie wtedy odbyło się Spotkanie Rodzin i Przyjaciół naszego Domu.

 Celem imprezy było zacieśnienie więzi emocjonalnej Mieszkańców z ich członkami rodzin i osobami najbliższymi.

 Spotkanie zainaugurowała polowa msza święta odprawiona przez ks. Henryka Borkowskiego. Po nabożeństwie otwarcia uroczystości dokonała Dyrektor Domu oraz Kierownik Działu. Powitali zaproszonych gości , rodziny i mieszkańców , podziękowali pracownikom za wkład włożony w przygotowanie spotkania oraz życzyli przeżycia niezapomnianych chwil podczas uroczystości.

 Swoją obecnością zaszczycił nas również Starosta Chojnicki – Stanisław Skaja oraz kierownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej.

 Mieszkańcy Domu mieli okazję spędzić kilka godzin ze swoimi najbliższymi w miłej i rodzinnej atmosferze.

 W części artystycznej spotkania mieliśmy przyjemność obejrzeć: występ grupy wokalnej pn. "Oremus" składającej się z Mieszkańców naszego Domu, która prezentowała piosenki z gatunku muzyki POP , jak również występy zaproszonych gości tj. artystów: z Krakowa-  z przedstawieniem "W bacówce"; Ewelinę Przytarską - solistkę wokalną oraz Jolantę Siewert-, która prowadziła zumbę.

 Mieszkańcy Domu nie kryli radości ze spotkania ze swoimi najbliższymi. Z dumą częstowali ich smacznymi potrawami, ciastami i napojami,

 Goście z podziwem oglądali prace swoich bliskich zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Spotkanie z rodzinami już za nami , wspomnienia pozostały a pracownicy i mieszkańcy już myślą o następnej imprezie i oby było tak miło i przyjemnie jak w tym roku i tego im życzymy .